Верифицированный профиль
1
Год опыта
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
19
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
2405
Последний визит на сайт
вчера
Працюю ріелтором у місті Івано-Франківськ та допомагаю клієнтам реалізовувати мрії про власне житло. Вибір квартири чи будинку — це важливий крок, і я роблю все, щоб цей процес був максимально комфортним та результативним.

Професійність, чесність і уважність до деталей — це мої головні принципи в роботі. Звертайтесь — з радістю підберу для вас найкращий варіант!

Продажа коммерческой недвижимости (2)

  • Житлова компанія TOWER
    40 000 $
    1 039 $/м²

    Августина Волошина ул., 11

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    39 м²
    1 нед. назад
    Продаж комерційного приміщення біля парку — тиха локація з потенціалом! Пропонується фасадне комерційне приміщення на 1 поверсі площею 38,5 м² у затишному місці поруч із парком. ✔ Фасадний вхід — зручний доступ та хороша видимість ✔ 1 поверх — комфортно для клієнтів і роботи ✔ Тиха вуличка біля парку — спокійна атмосфера без зайвого шуму ✔ Під ремонт — можливість облаштувати приміщення під власні потреби ✔ Ідеально під: ательє, майстерню, сервіс ремонту, магазин, студію чи кабінет Чудовий варіант для бізнесу, якому важлива зручна локація, комфорт і власний стиль простору. Деталі та огляд — телефонуйте. Хороші комерційні приміщення за адекватною ціною довго не чекають.
    Риелтор
  • Житлова компанія TOWER
    233 500 $
    1 000 $/м²

    Высочана ул., 18

    помещение свободного назначения
    234 м²
    2019 год постройки
    1 мес. назад
    Комерційні приміщення в центрі міста | ЖК Містечко Центральне | готова інвестиція Продаж комерційних приміщень вільного призначення у торговому центрі, розташованому в обжитому ЖК Містечко Центральне — одна з найактивніших локацій центральної частини міста з постійним пішохідним трафіком. Цокольний поверх ТЦ Площі: 233,5 м² | 393,7 м² | 689,2 м² Ціна — лише 1000 $/м² Чому це вигідна інвестиція: ✔️ Центральна локація — стабільний потік клієнтів ✔️ Великий заселений житловий комплекс — сформована аудиторія ✔️ Вільне призначення — мінімум обмежень для бізнесу ✔️ Великі площі — можливість поділу на кілька орендних об’єктів ✔️ Високий потенціал орендної дохідності Підійде під: супермаркет,...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.